Рус Бел Eng 中文

ГРАФІК асабістых прыёмаў грамадзян, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб кіраўніцтвам структурных падраздзяленняў Магілёўскага аблвыканкама на першае паўгоддзе 2019 года

ГРАФІК асабістых прыёмаў грамадзян, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб
кіраўніцтвам структурных падраздзяленняў Магілёўскага аблвыканкама на першае паўгоддзе 2019 года

Прозвішча, імя, імя па бацьку, пасада

Дні прыёму

Час і месца прыёму

АЎСЕЕНКА Ігар Міхайлавіч,
начальнік галоўнага ўпраўлення арганізацыйна-кадравай работы аблвыканкама

першы чацвер

8.00 – 13.00

каб. 259

ГАТОЎЧЫК Алег Уладзіміравіч,
начальнік аддзела бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці аблвыканкама

трэці чацвер

з 8.00 да 13.00
каб. 101

ПАПКОЎ Сяргей Валер'евіч,
начальнік упраўлення жыллёва-камунальнай гаспадаркі
аблвыканкама
 

чацвёртая серада

8.00 – 13.00
(вул. Дзяржынскага, д.7, каб. 302)

ДЗЕМЯНКАВЕЦ Алег Мікалаевіч, 
начальнік галоўнага кантрольна-аналітычнага ўпраўлення  аблвыканкама

другі панядзелак

 8.00 – 13.00

каб. 336

ЖЫЛІН Аляксандр Дзмітрыевіч, 
начальнік галоўнага ўпраўлення па ахове здароўя аблвыканкама

першая пятніца

8.00 – 13.00

каб. 237

ІГНАТОВІЧ Віталь Уладзіміравіч,
начальнік упраўлення справамі аблвыканкама 

другі аўторак

8.00 - 13.00

каб. 230

ІЛЬЮШЧЫЦ Юрый Анатольевіч,
начальнік галоўнага фінансавага ўпраўлення аблвыканкама

другі аўторак

8.00 – 13.00

каб.470

РАЖКОЎ Раман Леанідавіч,
начальнік галоўнага ўпраўлення гандлю і паслуг аблвыканкама

чацвёртая серада

8.00 – 13.00

каб. 617

старшыня камітэта па архітэктуры і будаўніцтве аблвыканкама

першая серада

16.00 – 20.00

каб. 515

МУЗЫЧЭНКА Кацярына Анатольеўна,
начальнік галоўнага ўпраўлення ідэалагічнай работы і па справах моладзі

чацвёрты аўторак

8.00 – 13.00

каб. 451

СЦЕЛЬМАШОК Алег Уладзіміравіч,

начальнік упраўлення культуры аблвыканкама

чацвёрты чацвер

8.00 – 13.00

каб. 554

МАЙМУСАЎ Аляксандр Сяргеевіч, 
начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі аблвыканкама

кожны панядзелак

8.00 – 13.00

каб. 541

МЯКІНЬКІ Алег Уладзіміравіч, 
старшыня камітэта дзяржаўнай маёмасці аблвыканкама

трэцяя пятніца

з 8.00 да 13.00 (вул.Першамайская, д.62, каб. 206)

ПЕТРУЧЭНЯ Ірына Міхайлаўна, 
начальнік галоўнага ўпраўлення землеўпарадкавання аблвыканкама

другі аўторак

8.00 – 13.00

каб. 322

РЫЖКОЎ Уладзімір Уладзіміравіч, 
начальнік галоўнага ўпраўлення па адукацыі аблвыканкама

першы аўторак

8.00 – 13.00

каб. 712

ВІТКОЎСКІ Віктар Іванавіч,

старшыня камітэта па сельскай гаспадарцы і харчаванні

другі панядзелак

8.00 – 13.00

каб. 301

НОВІКАЎ Сяргей Валянцінавіч,
начальнік упраўлення спорту і турызму аблвыканкама

трэці аўторак

8.00 – 13.00

каб. 802 

СТРАХАР Руслан Барысавіч,
старшыня камітэта эканомікі аблвыканкама

другі аўторак

8.00 – 13.00

каб. 565

ТАРАСЕНКА Святлана Пятроўна,
старшыня камітэта па працы, занятасцi i сацыяльнай ахове аблвыканкама

 

першая серада

8.00 – 13.00

каб. 124

ФІЛІПАВА Іна Мікалаеўна, 
начальнік упраўлення па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама
 

кожны аўторак

8.00 – 13.00

каб. 115

ШЧАРБАЧЭНЯ Ігар Уладзіміравіч,

начальнік упраўлення ўнутраных спраў аблвыканкама

першы чацвер

8.00 – 13.00

(вул. К.Маркса, д.25, каб 301)

Папярэдні запіс на асабісты прыём да кіраўніцтва структурных падраздзяленняў аблвыканкама ажыццяўляецца непасрэдна ў структурных падраздзяленнях аблвыканкама.