Рус Бел Eng 中文

ГРАФІК асабістых прыёмаў грамадзян, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб кіраўніцтвам структурных падраздзяленняў Магілёўскага аблвыканкама на першае паўгоддзе 2021 года

ГРАФІК

асабістых прыёмаў грамадзян, іх прадстаўнікоў, прадстаўнікоў юрыдычных асоб

кіраўніцтвам структурных падраздзяленняў

Магілёўскага аблвыканкама

на першае паўгоддзе 2021 года

І.І.П., пасада

Дні прыёму

Час і месца прыёму

АЎСЕЕНКА Ігар Міхайлавіч,

начальнік галоўнага ўпраўлення арганізацыйна-кадравай работы аблвыканкама

першы чацвер

8.00–13.00

каб. 259

ГАТОЎЧЫК Алег Уладзіміравіч,

начальнік аддзела бухгалтарскага ўліку і справаздачнасці

трэці

чацвер

8.00–13.00

каб. 101

ДЗЕМЕНКАВЕЦ Алег Мікалаевіч,

начальнік галоўнага кантрольна-аналітычнага ўпраўлення аблвыканкама

другі панядзелак

8.00–13.00

каб. 336

ЗАБЛОЦКІ Андрэй Барысавіч,

начальнік галоўнага ўпраўлення адукацыі аблвыканкама

першы аўторак

8.00–13.00

каб. 712

ІЛЬЮШЧЫЦ Юрый Анатольевіч,

начальнік галоўнага фінансавага ўпраўлення аблвыканкама

другі

аўторак

8.00–13.00

каб.470

СУХАРАЎ Міхаіл Мікалаевіч,

начальнік упраўлення жыллёва-камунальнай гаспадаркі аблвыканкама

чацвёртая серада

8.00–13.00

каб. 802

КЛІШО Ігар Лявонцьевіч,

старшыня камітэта па архітэктуры і будаўніцтве аблвыканкама

першая серада

8.00–13.00

каб. 515

КАЖАМЯКІН Андрэй Віктаравіч,

старшыня камітэта па сельскай гаспадарцы і харчаванні аблвыканкама

другі панядзелак

8.00–13.00

каб. 301

ЛІХАЛАП Яўген Уладзіміравіч,

начальнік упраўлення справамі аблвыканкама

другі

аўторак

8.00–13.00

каб. 204

МАЙМУСАЎ Аляксандр Сяргеевіч,

начальнік галоўнага ўпраўлення юстыцыі аблвыканкама

кожны панядзелак

8.00–13.00

каб. 541

МУДРАГЕЛАЎ Дзмітрый Міхайлавіч,

старшыня камітэта эканомікі аблвыканкама

другі

аўторак

8.000–13.00

каб. 565

МУЗЫЧЭНКА Кацярына Анатольеўна,

начальнік галоўнага ўпраўлення ідэалагічнай работы і па справах моладзі аблвыканкама

чацвёрты аўторак

8.00–13.00

каб. 451

МЯКІНЬКІ Алег Уладзіміравіч,

старшыня камітэта дзяржаўнай маёмасці аблвыканкама

трэцяя пятніца

8.00–13.00

(вул. Першамайская, д.62, каб. 206)

НОВІКАЎ Сяргей Валянцінавіч,

начальнік упраўлення спорту і турызму аблвыканкама

трэці

аўторак

8.00–13.00

(вул. Ціміразеўская,

д. 27А, 4 паверх)

ПЕТРУЧЭНЯ Ірына Міхайлаўна,

начальнік галоўнага ўпраўлення землеўпарадкавання аблвыканкама

другі

аўторак

8.00–13.00

каб. 322

РАЖКОЎ Раман Леанідавіч,

начальнік галоўнага ўпраўлення гандлю і паслуг аблвыканкама

чацвёртая серада

8.00–13.00

каб. 617

СТАРАВОЙТАЎ Аляксандр Генадзьевіч,

начальнік галоўнага ўпраўлення па ахове здароўя аблвыканкама

першы чацвер

8.00–13.00

каб. 237

СТЭЛЬМАШОК Алег Уладзіміравіч,

начальнік упраўлення культуры аблвыканкама

чацвёрты чацвер

8.00–13.00

каб. 554

ТАРАСЕНКА Святлана Пятроўна,

старшыня камітэта па працы, занятасці і сацыяльнай абароне аблвыканкама

першая серада

8.00–13.00

каб. 124

ФІЛІПАВА Іна Мікалаеўна,

начальнік упраўлення па працы са зваротамі грамадзян і юрыдычных асоб аблвыканкама

кожны аўторак

8.00–13.00

каб. 115

ШЧАРБАЧЭНЯ Ігар Уладзіміравіч,

начальнік упраўлення ўнутраных спраў аблвыканкама

першы чацвер

8.00–13.00

(вул. К. Маркса, д. 25,

каб. 301)

Папярэдні запіс на асабісты прыём да кіраўніцтва структурных падраздзяленняў аблвыканкама ажыццяўляецца непасрэдна ў структурных падраздзяленнях аблвыканкама.